Bursa Gider Açma Servisi

Gider tıkanıklıkları evlerde, işyerlerinde ve kısacası yaşam alanlarımızda sıklıkla karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Kendi alanımızda çözümler üretsek de bu çözümler geçici olmaktadır. Kesin çözüm için uzman bir servisten yardım almamız gerekmektedir. Bu noktada Bursa gider açma servisi olara sizlere kalıcı çözümler üreterek hizmet vermekteyiz.

Gider tıkanıklarını banyo gideri, mutfak gider, lavabo gideri ve tuvalet gideri tıkanıklığı olarak kategorilere ayırabiliriz.

Banyo giderlerimizin kişisel bakımlarımızdan veya atık su gider borularımıza yabancı cisimlerin gitmesinden kaynaklanabilir. Eğer banyo giderimizden dökülen su yada atık su geri geliyor yada yavaş gidiyorsa sorun var demektir.

Mutfak giderlerimiz yemek kalıntılarının gider borularına birikmesinde yada yanlış eğim ile tesisatın döşenmesinden dolayı tıkanıklık göstermektedir. Bu sorunları eski klasik yöntemler ile çözersek, tekrar yeniden giderlerimiz tıkanacaktır.

Lavabo giderlerimiz genelde yanlış eğim ile tesisatların döşenmesinden kaynaklanmaktadır. Eskiden tıkanan lavabo giderleri klasik yöntemler ile, lavabo aç gibi kimyasallar ile açılmaya çalışıyordu. Günümüzde ise artık teknolojik cihazlar ile robot makineler ile açılmaktadır. Bu şekilde yaşam alanlarımız şantiye alanına dönmemektedir.

Tuvalet giderleri atılan peçete, tuvalet kağıtları ve hijyenik pedlerden dolayı tıkanmaktadır. Eğer tuvalet gideri sorunumuz varsa uzman bir servisten yardım almamız gerekmektedir. Bursa il merkezi ve ilçelerinde tuvalet tıkanıklığı ile ilgili sorununuz var ise Bursa gider açma servisi olarak bizler 7/24 saat 0535 867 08 10  numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bursa ile ve çevresinde vermiş olduğumuz gider açma hizmetlerinden kendi öz sermayemiz olan teknolojik ekipmanları kullanmaktayız. Bu teknolojik ekipmanlar olan kamera ve robot cihazları kullanarak sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözümler üretmekteyiz. Bu teknolojik ekipmanlar ile noktasal olarak sorununuzu tespit ederek yaşam alanlarınızın şantiye alanına dönmemesini sağlıyoruz. Bu şekilde ekstra tadilat yükünden kurtarıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler gider açma ile kısıtlı değildir. Noktasal olarak garantili su kaçağı tespiti ve tamiri hizmeti de vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile uzman personellerimiz ile 30 yıldır Bursa il merkezi ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Bursa su kaçağı tespiti ve gider açma servisi olarak yapmış olduğumuz hizmetler ve çözümler ile ilgili Türk Patent Ensitisü’ ne marka tescili başvuru çalışmalarımız devam etmektedir.