Bursa Su Kaçağı Bulma

Ev, işyeri yada yaşam alanlarınızda su kaçağı ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız uzman bir servise ihtiyacınız var demektir. Su kaçaklarını yüksek gelen faturalardan, alt komşunuzun tavanında meydana gelen rutubetten, parkelerinizin veya duvarlarınızın kabarmasından anlayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti yada bulma işlemleri basit bir işlem olmadığından uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bursa il merkezi yada ilçelerinde su sızıntısı problemi yaşıyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Bursa su kaçağı tespit ve gider açma servisi olarak garantili hizmet sunuyoruz.

Eski yöntemler ile su kaçağı bulma işlemlerinde su tesisatının geçtiği yerlerin kırılması gerekmekteydi. Bu işlemlerde evinizin, işyerinizin yada villanızın şantiye alanına dönmesi ve ekstra tadilat masrafı anlamına geliyordu. Oysaki gelişen teknoloji ile kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı tespiti yapma mümkün hale gelmiştir. Ancak tercih ettiğiniz usta yada servisler gelişen teknolojiye ayak uydurmadılar ise yine evinizin şantiye alanına dönmesi kaçınılmaz bir sondur. Bu sebeplerden dolayı usta yada servis seçiminde dikkatli olunmalıdır.

Bursa su kaçağı tespit ve gider açma servisi olarak her zaman gelişen teknolojiyi takip etmekteyiz. Kameralı su kaçağı tespiti ile evinizin, işyerinizin yada yaşam alanlarınızın şantiye alanına dönmesini engelliyoruz. Kameralı cihazlarımız ile su kaçağını noktasal olarak buluyoruz. Böylelikle sizleri ekstra tadilat masraflarından kurtarıyoruz. Sadece sorunlu bölgenin kısmı tadilatı ve onarımı ile su kaçağı sorununda kurtulmaktasınız.

Noktasal olarak, kameralı cihazlar ve akustik dinleme cihazları ile tespiti yapılan su kaçakları zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Eski yöntemlere veya klasik yöntemlere göre teknolojik çözümler bizlere zaman tasarrufu sağlamaktadır. Su kaçaklarına zamanında tespit edilmez ve gerekli önlemler alınmazsa hem insan sağlığını, hemde bina sağlığına zarar vermektedir.

Profesyonel su kaçağı bulma hizmeti

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman personellerimiz ile bursa da profesyonel su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Sizlerinde ev yada işyerinizde su kaçağı problemi varsa 7/24  saat bizlere 0535 867 08 10 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bursa ve bölgesinden su kaçağı bulma konusunda iddialıyız. % 100 tespit ve garanti veren birkaç firmadan biriyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Almış olduğunuz hizmetten memnun kalmamanız durumunda paranızı geri iade ediyoruz.

Önemli: Su kaçağı bina dışında meydana gelmiş ise Buski ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bursa su kaçağı tespiti ve gider açma servisi olarak yapmış olduğumuz hizmetler ve çözümler ile ilgili Türk Patent Ensitisü’ ne marka tescili başvuru çalışmalarımız devam etmektedir.