Gider açma servisi olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile Bursa ilinde hizmet vermektedir. Bilgi birikimi ve tecrübelerimizi teknolojik cihazların kolaylığı ile birleştirerek yapılarınızda meydan gelen tıkanıkları açmaktadır. Ayrıca ev veya işyerlerinizde bu işlemleri yaparken kırmadan dökmeden yapıyoruz.

Gider açma işlemi denilince aklımıza pis su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları gidermek gelmektedir. Bunlarda mutfak gideri, banyo gideri, tuvalet gideri ve klozet giderleri gelmektedir. Temiz su giderlerini açmak pis su giderlerini açmaktan kolay görünse de teknolojik cihazlar olan kamera ve robotlar kullanılarak pis su giderleri açma kolay bir işlem haline gelmektedir. Giderlerinizin tıkanmasının birçok sebebi olabilir. Bu sebeplerin başında ise aşağıda maddeler halinde yazdıklarım gelmektedir.

Gider tıkanıklıklarının sebepleri nelerdir?

  1. İnşaat esnasından kalan taş, kum, moloz gibi parçalardan,
  2. Giderlere atılan kağıt ve izmarit gibi cisimlerden,
  3. Atık bitkisel yağlar ve yemek artıklarından,
  4. Sulardaki kireç yoğunluğundan,
  5. Atık su giderlerinin yanlış eğim verilerek monte edilmesinden.

Gider tıkanıklığı problemi yaşamak istemiyorsak yukarıdaki maddelere dikkat etmek ve önlemlerimizi almamız gerekmektedir. Giderlerimiz genelde kullanımlarımıza bağlı olarak zamanla tıkanır ve bir problem olarak karşımıza çıkar. Bazı durumlarda da ev ve işyeri inşaatından veya yapmış olduğumuz tadilatlardan dolayı tıkanır. Bu inşaatlar esnasında gider borularının içerisinde kum, taş veya molozların kalmasından kaynaklanır.

Mutfak giderleri genellikle atık yağlardan veya kireç birikmesinden dolayı tıkanır. Mutfak giderimizin tıkanıklığını açmak için ilk aklımıza gelen lavabo aç diye tabir edilen kimyasal ürünler gelir. Ancak bilinçsizce kullanılırsa cilt yanıklarına sebep olabilir. Bu lavabo açları kullanırken çok dikkatli olmak gerekir.

Banyo giderlerimiz ise dökülen saç kıllarından veya tesisatın yanlış eğimli şekilde yapılmasında dolayı tıkanmaktadır. Eğer banyomuzda dökülen sular yavaş gidiyorsa yada geri geliyorsa giderimizde problem var demektir. Bu durumda uzman bir servisten yardım alınması gerekmektedir. Eğer uzman bir servisten yardım alınmazsa banyomuz şantiye alanına dönebilir. Ayrıca alt katımızda bir komşumuz varsa evin tavanında rutubet oluşabilir.

Tuvalet giderlerinin tıkanması kullanıma bağlı olarak daha çok karşımıza çıkmaktadır. Tuvalete atılan peçete, tuvalet kâğıdı, ped gibi cisimlerin su erimeyerek zamanla pis su giderinin tıkanmasına neden olur. Bu sebeplerden dolayı gider borusu tıkanarak pis suyun gitmesine engel olur. Bazı durumlarda da tesisatta meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Eğer tuvaletinizde tıkanıklık var ise uzman bir servisten yardım almalısınız.

Gider açma işlemi nasıl yapılır?

Gider açma işlemi son teknolojik cihazların yardımıyla yapılmaktadır. Bu işlemler kamera, robot ve basınç cihazları ile yapılmaktadır. Hangi cihazın kullanılacağına alanında uzman personel tarafından karar verilmektedir. Uzman personel öncelikle sorunun neden kaynaklandığı anlamaya çalışır ve sonra kullanacağı cihaza karar verir. Böylelikle ev yada işyerinizde herhangi bir kırılma dökülme olmadan bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bursa gider açma servisi

Bursa il merkezi ve ilçelerinde gider tıkanıklığı sorunları yaşıyorsanız 0535 867 08 10 numaralı telefonumuzdan 7/24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza zarar vermeden % 100 garanti vererek sizleri bu tür sorunlardan kurtarıyoruz. Kameralı gider açma ve robot ile gider açma işlemi yapan Bursa da nadir firmalardan birisiyiz. Bursa gider açma servisi noktasında akıllı çözümler sunuyoruz.

Bursa gider açma fiyatları

Bursa gider açma fiyatlarımız verilecek hizmetin niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Ev yada işyerinizde meydan gelen gider tıkanıklığı problemi uzman personelimiz tarafından incelenir, akıllı çözümler sunulur ve fiyat teklifimiz verilir.

Kırmadan gider açma konusunda iddialı firmayız.

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işlemlerimizi görebilir ve İletişime geçebilirsiniz.

Bursa su kaçağı tespiti ve gider açma servisi olarak yapmış olduğumuz hizmetler ve çözümler ile ilgili Türk Patent Ensitisü’ ne marka tescili başvuru çalışmalarımız devam etmektedir.