AnasayfaHakkımızda

Yaşam alanlarınızdaki su kaçağı problemleri ve gider tıkanıkları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Su Kaçağı Tespit ve Gider Açma Servisi

Firmamız 1986 yılında Bursa ili Osmangazi ilçesinde kurulmuştur. Su tesisatı tamir ve bakım servisi olarak iş hayatına başlamış ve zamanla müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda hizmet verdiği alanları arttırmıştır.

1995 yılında Bursa Su Kaçağı Tespit ve Gider Açma Servisi olarak kurumsallaşarak her geçen gün hizmet verdiği noktaların sayısı artarak büyümekteyiz. Zaman içersinde gelişen teknolojileri hizmet alanlarımıza entegre ederek hizmetlerimizi profesyonelce garantili olarak yapmaktayız.

2010 yılı itibariyle teknolojik cihazları bünyemize katarak hata payı konusunda yapmış olduğumuz işleri en aza indirmekteyiz.

Alanında uzman personellerimiz ile Bursa ve çevresinde bir çok resmi kurum, ev,işyeri ve villa gibi yaşam alanlarında meydana gelen su kaçağı tespiti, gider açma, kanalizasyon açma gibi sorunlara çözüm üretmektedir.

Tüm hizmet alanlarımızda kullanmış olduğumuz ekipmanlar kendi öz sermayemizdir. Herhangi bir kiralama yöntemi ile hizmet vermeye yönelmiyoruz.

Sorunlara çözüm üretirken kırmadan dökmeden, zararı minimuma indirerek yapmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Vermiş olduğumuz hizmet alanlarında Bursa ve çevresinden en iyisi olmayı hedeflemekteyiz. İş çeşitliliğimiz, çözüm olanakları ve hizmet sonrası sunmuş olduğumuz garanti ile birlikte müşterilerimizin zamanına saygı duyarak, yüksek standartlarda, kaliteli olarak sağlamaktayız.

Bursa il merkezi ve ilçelerinde hizmetlerimize devam etmekteyiz.

WhatsApp
Telefon