Kanalizasyon açma servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile bursa il merkezi ve ilçelerinde kanal tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma hizmetleri vermekteyiz.

Kanalizasyonlar neden tıkanır?

Kanalizasyon tıkanıklığı eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız sadece size bağlı bir durumundan kaynaklanmayabilir. Apartmanda veya site de oturan diğer komşularınızdan da kaynaklanabilir. Tuvalet ve lavabolara atılan yabancı cisimlerin zamanla kanalizasyon gider borularında tıkanmalara sebep olur. Bunun sonucunda da kanalizasyon tıkanıklığı ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kanalizasyon sistemlerinde kullanılan kalitesiz malzemelerden, eğimsiz döşenen gider borularından ve kanalizasyon kuyularının dolmasından dolayı da tıkanmaktadır.

Kanalizasyon giderlerim tıkandı ne yapmalıyım?

Eğer ev yada işyerinizde kanalizasyon tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldıysanız uzman bir servisten yardım almanız gerekir. Kimyasal maddeler kullanılarak kanalizasyonlarınızdaki tıkanıklıklar açılmayabilir. Eğer sorununuz gider kuyusunun dolmasından kaynaklanmışsa vidanjör hizmeti almanız gerekir. Gider borularınızdaki sorunlardan kaynaklı ise uzman servis tarafından görüntüle cihazlar ile boru içleri görüntülenir ve robot cihazlar ile temizlenerek kanalizasyonunuz açılır.

Kanalizasyon açma servisi fiyatları  ne kadar?

Hizmet Adı Hizmet Süresi Fiyat
Klozet Tıkanıklığı Açma En fazla 1.5 saat İletişime geçin
Banyo Tıkanıklığı Açma En fazla 1.5 saat İletişime geçin
Lavabo Tıkanıklığı Açma En fazla 1.5 saat İletişime geçin
Logar Tıkanıklığı Açma En fazla 1.5 saat İletişime geçin
Kanalizasyon Açma En fazla 1.5 saat İletişime geçin
Gider Kuyu Temizleme En fazla 1.5 saat İletişime geçin


Bursa kanalizasyon açma hizmeti veren firmalar?

Bursa ile merkezi ve ilçelerinde kanalizasyon açma hizmeti vermekteyiz. Bizlere 0535 867 08 10 numaralı telefondan 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Bursa su kaçağı tespit ve gider açma servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Alanında uzman personelimiz ile son teknolojik cihazları kullanarak açmaktayız. Kanalizasyon açma işleminde % 100 garanti ve noktasal tespit imkanı sağlıyoruz. Kanalizasyonlarınız özel kanalizasyon görüntüleme cihazlarımız ile görüntülenerek tıkanan nokta tespit edilir ve temizlenir. Bu işlemlerden dışarıdan bakıldığında pahalı ve zahmetli bir iş gibi görünse de günümüzde artık kolay, maliyeti düşük ve kısa süren bir işlemdir. Kanalizasyonlarınızdaki sorunların çözümü konusunda bizleri arayarak fiyat alın. Doğru ve güvenilir bir adres olduğumuzu göreceksiniz.

Bursa su kaçağı tespiti ve gider açma servisi olarak yapmış olduğumuz hizmetler ve çözümler ile ilgili Türk Patent Ensitisü’ ne marka tescili başvuru çalışmalarımız devam etmektedir