Pimaş açma yıkama temizleme işlemini bursa il merkezi ve ilçelerinde uzman kadromuz ile yapmaktayız. Gider borusu yıkama işlemi halk arasında pek bilinen bir işlem değildir. Eğer giderleriniz sık sık tıkanıyorsa pimaş borularının temizlenmesi gerekmektedir. Zamanla mutfak ve lavabo giderlerinin kullanımına bağlı olarak pimaş borularının içleri yağlanmaktadır. Bu yağlanmalara bağlı olarak tıkanıklıklar meydana gelir.

Pimaş Nedir?

Ev yada işyerlerindeki tuvalet, banyo, lavabo gibi giderlerdeki pis suların bina dışına atılması için kullanılan PVC borularına pimaş denir.

Pimaş temizleme işlemi nasıl yapılır?

Aynı borunun sık sık tıkanması sorunu ile karşılaşıyorsanız pimaş temizleme işlemi yapılmalıdır. Pimaş temizleme işlemi uzman bir servis tarafından yapılmalıdır. Öncelikle teknolojik cihazlar kullanılarak pimaş borusunun içi görüntülenir. Yağ veya kireçten dolayı pimaş borusunun tıkandığı görülürse pimaş yıkama cihazı ile işlemlere başlanılır. Pimaş gider borusuna temizleme hortumu salınır ve temizleme yapılarak boru ilerletilir. Burada önemli olan bu işlemi yapacak ustanın veya servisin daha önce bu işlemleri yapmış olmasıdır. Tecrübesiz ve bilgisiz kişiler tarafında yapılmaya çalışılırsa daha büyük sorunlar meydana gelebilir.

Bursa pimaş temizleme hizmeti veren firmalar?

Bursa su kaçağı tespit ve gider açma servisi olarak bursa ilinde pimaş borusu temizleme hizmeti vermekteyiz. Gider borularınızda zamanla meydan gelen yağ ve kireç birikmeleri sonucunda pimaş borusu temizleme işlemine gerek duyulmaktadır Bu işlemi yapmadan önce kameralı ve robot cihazlarımız ile pimaş borusu görüntülemekteyiz. Eğer yağ ve kireç birikmesi görürsek pimaş temizleme cihazımız ile işlemleri yapıyoruz. Pimaş borusu temizleme işleminden sonra gider borularınızın içleri ilk günkü gibi olmaktadır. Yapmış olduğumuz tüm işlemlere garanti vermekteyiz. Bizlere 7/24 saat 0535 867 08 10  numaralı telefonda ulaşabilirsiniz.

Pimaş temizleme işlemi yapılmazsa gider borularının içleri zamanla daralarak atık suların gitmesi zorlaşır ve tıkanıklıklar meydana gelir. Bu durumlarda mutlaka pimaş temizleme için bir servisten yardım alınması gerekir.

Pimaş temizleme hizmet fiyatları?

Pimaş temizleme hizmeti fiyatları temizlik yapılacak gider borularına göre değişiklik göstermektedir. Bu hizmette önemli olan ücreti değildir. 50 TL’ ye 60’ TL’ ye pimaş temizleme hizmeti veriyoruz diyenlerden uzak durmak gerekir. Sizlerde pimaş temizleme hizmeti konusunda fiyat almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kırmadan pimaş temizleme hizmeti?

Kırmadan dökmeden pimaş temizleme işlemi yapmak mümkündür. Teknolojik cihazlar ile kırmadan pimaş temizliği işlemini yapan ender firmalardan birisiyiz.

Bursa su kaçağı tespiti ve gider açma servisi olarak yapmış olduğumuz hizmetler ve çözümler ile ilgili Türk Patent Ensitisü’ ne marka tescili başvuru çalışmalarımız devam etmektedir