Yıldırım su kaçağı tespit ve gider açma servisi olarak uzman kadromuz ile yaşam alanlarınızdaki tesisatınızda meydan gelen sorunlarınıza çözümler sunuyoruz.

Su kaçağı tespit ve gider açma servisi olarak Bursa il merkezi ve ilçelerindeki müşterilerimize aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.

  • Su kaçağı tespiti; Ev,işyeri ve villa gibi yaşam alanlarınızdaki tesisatlarınızda meydana gelen su sızıntılarını noktasal olarak tespiti hizmeti.
  • Su kaçağı tamiri; Tesisatlarınızda meydana gelen ve su kaçaklarına neden olan sorunlarının garantili olarak giderilmesi hizmeti.
  • Mutfak gider açma; Tıkalı mutfak giderlerini kırmadan dökmeden robot cihazlar ile açılması hizmeti.
  • Banyo gider açma; Tıkalı banyo giderlerini kırmadan dökmeden robot cihazlar ile açılması hizmeti.
  • Tuvalet açma; Kırmadan dökmeden kamera ve robot cihazlar ile tuvaletin açılması hizmeti.
  • Klozet açma; Kırmadan dökmeden kamera ve robot cihazlar ile klozetin açılması hizmeti.
  • Kanalizasyon açma; Kırmadan dökmeden robot cihazlar ile kanalizasyonların açılması hizmeti.
  • Lavabo açma; Tıkalı lavabo giderlerini kırmadan dökmeden robot cihazlar ile açılması hizmeti.

Ev veya işyerlerinizde meydan gelen tesisat sorunlarını en az zararla,tadilat yapmaya gerek kalmadan çözmeye çalışıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimizi son teknolojik cihazlar ile yaparak hem zaman tasarrufu, hemde noktasal olarak tespitini sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemiz ile garanti hizmet sunmaktayız.

Sadece ev veya işyerinizde meydana gelen su kaçaklarına değil bahçenizde meydana gelen, açık alanlarda meydan gelen su kaçaklarının da noktasal olarak tespitini ve tamiratını yapmaktayız.

Yıldırım ilçesinde meydan gelen su kaçağı ve gider sorunlarınız için bizlere 7/24 saat 0535 867 08 10  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bursa su kaçağı tespiti ve gider açma işlemlerinde Bursa da yenilikçi bir firmayız. Kullanmış olduğumu ekipmanlar kendimize ait olmakla birlikte herhangi bir firmadan kiralanmış değildir. Kendi ekipmanlarımız olan termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve robot cihazları kullanım noktasında profesyonelizdir.

Su kaçağı sorunu veya gider sorunlarınız tesisatınızdan kaynaklanmıyor ve bina dışından kaynaklanıyorsa yani, size ait olmayan bir alandan kaynaklanıyorsa Buski ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Yıldırım su kaçağı tespit konusunda garantili hizmet veriyoruz.